Mobil : Sluha alebo Pán ?

| | |

Mobil : Sluha alebo Pán ?

19.6.2026, piatok,  sa v Sekunde uskutočnil posledný rovesnícky program. A.V. Serbencu

 z Kvinty, si pripravila zaujímavé aktivity spojené s používaním mobilov.

Zamerala sa na výhody využívania mobilov:

Prečo ich milujeme

  • Okamžitá komunikácia
  • Multifunkčnosť a praktickosť
  • Rýchly prístup k informáciám
  • Bezpečnosť.

A tiež na riziká:

 Odvrátená strana technológií

  • Zdravotné riziká
  • Prokrastinácia a závislosť
  • Sociálna izolácia

Spoločné aktivity ukázali každému z prítomných ako svoj mobil využíva alebo aj zneužíva. 😊

Similar Posts