Mobil : Sluha alebo Pán ?
19.6.2026, piatok, sa v Sekunde uskutočnil posledný rovesnícky program. A.V. Serbencu z Kvinty, si pripravila zaujímavé aktivity spojené s používaním mobilov. Zamerala sa na výhody využívania mobilov: Prečo ich milujeme A tiež na riziká: Odvrátená strana technológií Spoločné aktivity ukázali každému z prítomných ako svoj mobil využíva alebo aj zneužíva. 😊