Exkurzia z chémie a geografie
Dňa 29.4. sa triedy Tercia a Kvarta zúčastnili exkurzie do Banskej Štiavnice. Najprv sme navštívili Banské múzeum Kammerhof, kde žiaci absolvovali zaujímavé workshopy o mineráloch, horninách a baníctve. Exkurziu sme ukončili v kameňolome, kde sa žiaci dozvedeli veľa nových vecí a vlastnoručne si vydolovali minerály na pamiatku.