Expert geniality show – vyhodnotenie súťaže

[one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]Dňa 29. novembra 2018 sa konala celoslovenská súťaž Expert geniality show, do ktorej sa zapojili aj žiaci našej školy. Pred niekoľkými dňami bola súťaž vyhodnotená. Z celkového počtu 27 zapojených žiakov našej školy bolo 16 žiakov v prvej štvrtine rebríčka v rámci kategórií Ako funguje svet; Päť jazykov kultúry; Svetobežník; Dejiny, udalosti, umenia; Do you speak English?; Mozgolamy, Tajomstvá prírody; Góly, body, sekundy. Štyria žiaci boli v prvej stovke najlepších žiakov z 12 454 žiakov z celého Slovenska, teda získali titul Top Expert. Najlepšie výsledky dosiahli:

Alex Repka, 7. miesto zo 158 žiakov v téme Tajomstvá prírody

Peter Beňo, 9. miesto zo 751 žiakov v téme Mozgolamy

Damiána Baloghová, 10. miesto z 394 žiakov v téme Do you speak English?

Lukáš Povrazník, 12. miesto z 374 žiakov v téme Dejiny, udalosti, umenie

Tobiáš Borsík, 22. miesto z 751 žiakov v téme Mozgolamy.

Všetkým zapojeným žiakom gratulujeme k pekným výsledkom.[/fusion_text][/one_full]