Imagine Logo Cup

[one_fourth last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text][/fusion_text][/one_fourth][three_fourth last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]Imagine Logo Cup je programátorská celoslovenská súťaž pre žiakov základných škôl a osemročných gymnázií v prostredí šikovnej korytnačky. Tento školský rok aj naša škola je medzi 28 školami, kde sa 10. mája konala táto súťaž. GAV reprezentovali žiaci tercie: Monika Homolová a Timo Pavúk a zo sekundy Hanka Havranová. Tri programátorské úlohy museli zvládnuť do 90 minút, čo bolo dosť náročné. Na výsledky začínajúce „programátorské hviezdičky“ čakajú spolu s Ing. Erikou Sulinovou, ktorá im drží palce, aby ich nadšenie z programovania sprevádzalo aj ďalšie roky počas štúdia na našej škole.[/fusion_text][/three_fourth][one_half last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]

[/fusion_text][/one_half][one_half last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]

 

 

[/fusion_text][/one_half]