Podujatie “Môj americký príbeh”

[one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]

Pri príležitosti 100- výročia vzájomnej spolupráce USA so Slovenskom zorganizovala americká ambasáda 6.12.2018 v Hoteli Lev podujatie “Môj americký príbeh”. Pozvanie na toto podujatie dostala i naša škola a zúčastnilo sa je 20 žiakov z rôznych tried GAVu. Toto stretnutie otvoril osobne americký veľvyslanec Adam Sterling, ktorý žiakom stredných škôl predstavil ponuku štipendijných programov a brigád v USA. V panelovej diskusii traja absolventi týchto programov prezentovali svoje osobné skúsenosti a naši žiaci svoj záujem prejavili i v rozhovoroch s nimi. Inšpiratívny obsah celého podujatia bol veľkým prínosom pre každého prítomného.

[/fusion_text][/one_full]