[one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]

28. ročník olympiády v anglickom jazyku

Mesiac november už tradične otvára obdobie školských kôl predmetových olympiád a prináša so sebou výzvu aj pre všetkých nadaných angličtinárov, aby si zmerali sily v olympiáde v anglickom jazyku. V tomto školskom roku súťažilo 22. novembra 26 žiakov v štyroch kategóriách  a celá súťaž sa niesla v znamení  maximálneho nasadenia  a výborných výkonov. Víťazi jednotlivých budú reprezentovať GAV na okresnom, resp. krajskom kole, ale zvíťazili všetci, ktorí podali skvelé výkony a samotnú súťaž si užili s nadšením.

A tu je prehľad výsledkov ŠK OAJ v školskom roku 2017/2018:

[/fusion_text][/one_full][one_half last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]     Kategória 1A

  1. miesto: Martin Švec – sekunda
  2. miesto: Melánia Šípošová – príma
  3. miesto: Miroslav Béder – príma

 

      Kategória 1B

  1. miesto: Nikola Psárska – kvarta
  2. miesto: Hana Forgáčová – kvarta
  3. miesto: Zsófia Meszárosová – tercia

 

      Kategória 1C

  1. miesto: Tomáš Pál – príma

  

 

 

Všetkým víťazom srdečne blahoželáme!

 

PhDr. Jana Jaďuďová[/fusion_text][/one_half][one_half last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]       Kategória 2A

  1. miesto: Petra Pastierová – II. A
  2. miesto: Peter Kováč- sexta
  3. miesto: Timea Kaliská – II. D

 

Kategória 2B

  1. miesto: Halina Lóthyová – septima
  2. miesto: Kristína Kunová – III. D
  3. miesto: Veronika Bušniaková – III. B

 

Kategória 2C1

  1. miesto: Magdaléna Štipková – oktáva
  2. miesto: Ivana Solmošiová – IV. B
  3. miesto: David Gellen – IV. C

 

     Kategória 2C2

  1. miesto: Jakub Braun – IV. B

 

 

 

[/fusion_text][/one_half][one_half last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]

[/fusion_text][/one_half][one_half last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]

 

 

[/fusion_text][/one_half]